SİTEMİZDEN FAYDALANMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUN

Join the forum, it's quick and easy

SİTEMİZDEN FAYDALANMAK İÇİN LÜTFEN ÜYE OLUN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Robinho: Elano kral olur!

:: SPOR :: GALATASARAY

Robinho: Elano kral olur! Empty Robinho: Elano kral olur!

Mesaj tarafından oo7 raul Salı Ağus. 04, 2009 10:52 am

Robinho: Elano kral olur! Unbenannt-1

Elano'nun Manchester City'den ayrılmaması için teknik adam Mark Hughes ile görüşen Brezilyalı yıldız:" Elano çok sıkı dostum. Kalmasını isterdim. Galatasaray'da futboluyla kral olacaktır"dedi

Manchester City'nin Brezilyalı yıldızı Robinho, Galatasaray ile anlaşan vatandaşı Elano'nun takımda kalması için elinde geleni yaptığını ancak başarılı olamadığı ifade etti. Brezilya'da Santos kulübünde 2002-2005 yıllarında beraber forma giydiği Elano'nun çok yakın arkadaşı olduğunu belirten Robinho, "Elano ayrıldığı için çok üzgünüm. Teknik direktör Mark Hughes'un bu kararına saygılıyım ama Manchester City'nin büyüme projesinde ben onun da yer alacağını umuyordum. Gideceği yönündeki haberleri de ciddiye almadım. Onunla beraber geçirdiğimiz günleri, akşam yemeklerimizi unutmayacağım" dedi.

HUGHES'U İKNA EDEMEDİM
Geçen sezon Real Madrid'den Manchester City'e rekor ücretle gelen ve Elano ile birlikte bir sezon forma giyen Robinho, Elano'nun asist ve golleriyle Galatasaray'da kral olacağını iddia etti. Elano'nun kalitesini ortaya koyacağına ve Galatasaray'ı sırtlayacağına inandığını belirten Robinho, vatandaşının takımda kalması için Mark Hughes ile görüştüğünü ama teknik adamı ikna edemediğini sözlerine ekledi.

Robinho: Elano kral olur! 2966elano_k-horz
oo7 raul
oo7 raul

http://www.arslan.benimforum.net

- Similar topics

:: SPOR :: GALATASARAY